En İyi Bahis Siteleri ve En Yüksek Futbol Bahis Bonusları

Dünyadan Canlı Futbol Skorları


Futbolbahisleri.net- Siz bahis severler için futbol maçlarının canlı skorları ve bu maçların en yüksek bahis oranlarını aşağıdaki canlı skor bölümünde sizlere sunuyor.
Regionalliga Southwest (Germany) E B D
  15:15   Finished Bahlinger SC 0 : 3 Waldhof Mannheim - - -
  15:20   Finished Freiburg II 0 : 2 Pirmasens - - -
2. Division Norra Svealand (Sweden) E B D
  15:30   Finished BKV Norrtaelje 1 : 1 Sollentuna FF - - -
  16:00   Finished Gamla Upsala 5 : 0 Upsala IF - - -
1. Division (Norway) E B D
  15:30   Finished Grei Kvinner Elite 2 : 2 Fortuna - - -
3. Lig Grp. 1 (Turkey) E B D
  15:30   Finished Kirikhanspor 2 : 2 Zonguldak Komurspor - - -
  15:30   Finished Duzyurtspor 3 : 1 Kozan Belediyespor - - -
  15:30   Finished Arsinspor 3 : 0 Yesil Bursa - - -
  16:00   Finished Duzcespor 2 : 0 Erzin Belediyespor - - -
3. Lig Grp. 2 (Turkey) E B D
  15:30   Finished Zara Belediyespor 0 : 3 Bodrumspor - - -
  15:30   Finished Payas Belediyespor 1975 0 : 1 Kahramanmaras Belediyespor - - -
  16:00   Finished Ankara Adliyespor 2 : 1 Ayvalikgucu Belediyespor - - -
  16:00   Finished Etimesgut Belediyespor 2 : 1 Denizli Belediyespor - - -
3. Lig Grp. 3 (Turkey) E B D
  15:30   Finished Batman Petrolspor 2 : 1 Cine Madranspor - - -
  15:30   Finished Van Buyuksehir Belediyespor 1 : 0 Sandiklispor - - -
  15:30   Finished Erzincan Refahiyespor 0 : 0 Manavgat Evrensekispor - - -
  15:30   Finished Bayburt Genclikspor 0 : 0 Dersimspor - - -
  16:00   Finished Kastamonuspor 1 : 0 Dardanelspor - - -
  16:00   Finished Corum Belediyespor 1 : 0 Tavsanli Linyitspor - - -
  16:00   Finished Nigde Belediyespor 1 : 1 Beylerbeyispor - - -
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar (Germany) E B D
  15:30   Finished Wirges 1 : 1 SV Gonsenheim - - -
Topklasse Saturday (Netherlands) E B D
  15:30   Finished Excelsior Maassluis 1 : 5 Spakenburg - - -
  15:30   Finished Rijnsburgse Boys 4 : 1 GVVV Veenendaal - - -
  15:30   Finished RVVH 0 : 2 Barendrecht - - -
  15:30   Finished HHC 2 : 3 Katwijk - - -
  15:30   Finished DVS 33 1 : 1 Capelle - - -
  16:00   Finished SteDoCo 2 : 5 Kozakken Boys - - -
  16:00   Finished IJsselmeervogels 2 : 0 ONS Sneek - - -
League 2 (England) E B D
  16:00   Finished Carlisle United 3 : 2 Barnet - - -
  17:00   Finished Cambridge United 1 : 3 Luton Town - - -
  17:00   Finished Exeter City 4 : 0 Leyton Orient - - -
  17:00   Finished Mansfield Town 1 : 1 AFC Wimbledon - - -
  17:00   Finished Northampton Town 1 : 2 Dagenham & Redbridge - - -
  17:00   Finished Portsmouth 0 : 0 Accrington Stanley - - -
  17:00   Finished Stevenage 2 : 1 Plymouth Argyle - - -
  17:00   Finished Wycombe Wanderers 2 : 1 Hartlepool United - - -
  17:00   Finished Yeovil Town 2 : 4 Morecambe - - -
1. Division North (Sweden) E B D
  16:00   Finished Carlstad United 1 : 3 Umeaa - - -
1. Division South (Sweden) E B D
  16:00   Finished Eskilsminne IF 0 : 2 Kristianstads FF - - -
2. Division Norra Goetaland (Sweden) E B D
  16:00   Finished IFK Uddevalla 3 : 1 IFK Skoevde FK - - -
  16:00   Finished IK Gauthiod 5 : 1 Tibro AIK FK - - -
  16:00   Finished Grebbestads IF 4 : 1 FC Trollhaettan - - -
  16:00   Finished Rynninge 1 : 3 Karlstad BK - - -
2. Division Soedra Goetaland (Sweden) E B D
  16:00   Finished IFK Haessleholm 1 : 0 Oesterlen FF - - -
2. Division Vaestra Goetaland (Sweden) E B D
  16:00   Finished Tvaaaakers IF 2 : 0 Torslanda IK - - -
2. Division Soedra Svealand (Sweden) E B D
  16:00   Finished Vimmerby IF 2 : 2 Oerebro Syrianska IF - - -
  16:00   Finished Vaermdoe IF 2 : 0 FC Gute - - -
  16:00   Finished FC Linkoeping City 1 : 1 IFK Aspudden-Tellus - - -
2. Division Norrland (Sweden) E B D
  16:00   Finished Team TG FF 0 : 0 Haernoesands FF - - -
  16:00   Finished Selaanger FK 1 : 0 IFK Oestersund - - -
  16:00   Finished Soederhamn 1 : 0 Skellefteaa - - -
1. Division (Poland) E B D
  16:00   Finished GKS Belchatow 1 : 2 GKS Katowice - - -
  18:00   2nd half MKS Kluczbork 1 : 0 Wigry Suwalki - - -
  19:00   1st half Sandecja Nowy Sacz 0 : 0 Wisla Plock - - -
  19:00   1st half Bytovia Bytow 0 : 0 Dolcan Zabki - - -
  20:45   05.09.2015 Stomil Olsztyn - : - Chojniczanka Chojnice [ 2.4 ]
[ 3.25 ]
[ 2.8 ]
2. Divisjon avd. 3 (Norway) E B D
  16:00   Finished Fana 3 : 3 FK Fyllingsdalen - - -
2. Division Grp. 1 (Denmark) E B D
  16:00   Finished Broenshoej 1 : 2 AB - - -
2. Division Grp. 2 (Denmark) E B D
  16:00   Finished Frem 0 : 1 B 93 - - -
2. Division Grp. 3 (Denmark) E B D
  16:00   Finished Jammerbugt FC 1 : 1 Odder IGF - - -
  16:00   Finished Kolding IF 2 : 3 Middelfart G og BK - - -
Danmarksserien Grp. 2 (Denmark) E B D
  16:00   Finished Tuse IF 0 : 2 Greve - - -
Ykkonen (Finland) E B D
  16:00   Finished FC Jazz 0 : 0 AC Oulu - - -
  16:00   Finished TPS 1 : 1 PS Kemi - - -
  16:00   Finished VIFK 1 : 0 Mikkelin Palloilijat - - -
1. Division Grp. 2 (Denmark) E B D
  16:00   Finished Vorup FB 2 : 2 SoenderjyskE - - -
EURO U21 qualification grp. 3 (International) E B D
  16:00   Finished N.Ireland U21 1 : 2 Scotland U21 - - -
  17:00   Finished Iceland U21 3 : 2 France U21 - - -
  17:00   Finished Macedonia U21 1 : 0 Ukraine U21 - - -
Africa Cup of Nations Qualification Grp. J (International) E B D
  16:00   Finished Seychelles 1 : 1 Ethiopia - - -
2. Lig - White group (Turkey) E B D
  16:00   Finished Anadolu Selcukspor 0 : 1 Fethiyespor - - -
Premier League (Zambia) E B D
  16:00   Finished Konkola Blades 1 : 2 Green Eagles - - -
  16:00   Finished Nakambala Leopards 0 : 0 Lusaka Dynamos - - -
  16:00   Finished NAPSA Stars FC 0 : 1 Green Buffaloes - - -
  16:00   Finished Red Arrows 1 : 1 Power Dynamos - - -
Kakkonen Southern (Finland) E B D
  16:00   Finished PK Keski-Uusimaa 0 : 1 JaePS - - -
  16:00   Finished TPV Tampere 3 : 1 KaePa - - -
  16:00   Finished Honka 2 : 1 IF Gnistan - - -
Kakkonen Western (Finland) E B D
  16:00   Finished MaPS 0 : 2 Musan Salama - - -
Kakkonen Northern (Finland) E B D
  16:00   Finished JBK 1 : 0 TP-47 - - -
Damallsvenskan (Sweden) E B D
  16:00   Finished FC Rosengaard 2 : 1 KIF Oerebro - - -
  16:00   Finished Kristianstads DFF 1 : 0 Hammarby IF - - -
1. Division (Latvia) E B D
  16:00   Finished Salaspils 2 : 3 FK Tukums 2000 - - -
1. Division (Belarus) E B D
  16:00   Finished Smolevichy 0 : 4 Lida - - -
Oberliga Bayern South (Germany) E B D
  16:00   Finished SV Kirchanschoring 0 : 2 FC Unterfoehring - - -
  16:00   Finished SV Pullach 0 : 0 VfR Garching - - -
Oberliga Bayern North (Germany) E B D
  16:00   Finished VfL Frohnlach 0 : 2 SV Erlenbach - - -
Oberliga Hessen (Germany) E B D
  16:00   Finished RW Frankfurt 2 : 0 Buchonia Flieden - - -
  16:00   Finished Sportfreunde Seligenstadt 0 : 1 SC Viktoria 06 Griesheim - - -
  16:00   Finished Borussia Fulda 1 : 1 SpVgg 1922 Hadamar - - -
  16:00   Finished Teutonia Watzenborn-Steinberg 2 : 0 SV Wiesbaden - - -
  16:00   Finished FSC Lohfelden 2 : 0 OSC Vellmar - - -
  16:00   Finished Eintracht Stadtallendorf 0 : 3 TSV Lehnerz - - -
Oberliga Hamburg (Germany) E B D
  16:00   Finished SV Curslack-Neuengamme 3 : 3 Uhlenhorster SC Paloma - - -
Oberliga Bremen (Germany) E B D
  16:00   Finished SG Aumund-Vegesack 2 : 1 VfL Bremen - - -
  16:00   Finished SV Grohn 2 : 0 FC Union 60 - - -
  16:00   Finished Bremer SV 8 : 0 TSV Grolland - - -
CFA Grp. B (France) E B D
  16:00   Finished Mulhouse 0 : 1 Drancy - - -
Erste Liga Classic Grp. 2 (Switzerland) E B D
  16:00   Finished Black Stars 2 : 2 Zug - - -
Cymru Alliance (Wales) E B D
  16:00   Finished Cefn Druids AFC 2 : 3 Porthmadog - - -
Kolmonen Helsinki and Uusimaa II (Finland) E B D
  16:00   Finished SibboV 1 : 2 Pallo-Pojat Juniorit - - -
Kolmonen Vaasa and Central Ostrobothnia (Finland) E B D
  16:00   Finished Virkiae 4 : 2 FC Korsholm - - -
Kolmonen Northern Finland (Finland) E B D
  16:00   Finished Spartak Kajaani 2 : 2 OLS - - -
Premier Division (Wales) E B D
  16:30   Finished Carmarthen 0 : 0 Bala Town - - -
  16:30   Finished Connah's Quay 2 : 1 Haverfordwest - - -
  16:30   Finished Rhyl 0 : 0 TNS - - -
Regionalliga West (Austria) E B D
  16:30   Finished USC Eugendorf 0 : 2 Hard - - -
  16:30   Finished USK Anif 2 : 1 SC Bregenz - - -
Africa Cup of Nations Qualification Grp. C (International) E B D
  16:30   Finished South Sudan 1 : 0 Equatorial Guinea - - -
Africa Cup of Nations Qualification Grp. G (International) E B D
  16:30   Finished Tanzania 0 : 0 Nigeria - - -
Africa Cup of Nations Qualification Grp. H (International) E B D
  16:30   Finished Rwanda 0 : 1 Ghana - - -
Kolmonen South-East Finland (Finland) E B D
  16:30   Finished HaPK 1 : 0 Kultsu II - - -
Africa Cup of Nations Qualification Grp. K (International) E B D
  16:35   Finished Namibia 0 : 2 Senegal - - -
  16:35   Finished Burundi 2 : 0 Niger - - -
League 1 (England) E B D
  17:00   Finished Barnsley 1 : 2 Shrewsbury Town - - -
  17:00   Finished Chesterfield 2 : 3 Wigan Athletic - - -
  17:00   Finished Crewe Alexandra 1 : 3 Swindon Town - - -
  17:00   Finished Fleetwood Town 1 : 1 Rochdale - - -
  17:00   Finished Gillingham 1 : 0 Doncaster Rovers - - -
  17:00   Finished Oldham Athletic 1 : 2 Bradford City - - -
  17:00   Finished Scunthorpe United 0 : 1 Blackpool - - -
  17:00   Finished Walsall 0 : 1 Bury - - -
National League (England) E B D
  17:00   Finished Aldershot Town 3 : 2 Halifax Town - - -
  17:00   Finished Altrincham 2 : 1 Cheltenham Town - - -
  17:00   Finished Barrow 1 : 0 Eastleigh - - -
  17:00   Finished Boreham Wood 1 : 3 Grimsby Town - - -
  17:00   Finished Bromley 3 : 0 Gateshead FC - - -
  17:00   Finished Chester FC 1 : 2 Forest Green Rovers - - -
  17:00   Finished Kidderminster Harriers 0 : 1 Braintree Town - - -
  17:00   Finished Lincoln 1 : 1 Wrexham - - -
  17:00   Finished Macclesfield Town 2 : 1 Woking - - -
  17:00   Finished Southport 0 : 0 Dover - - -
  17:00   Finished Torquay United 1 : 1 Guiseley - - -
Championship (Scotland) E B D
  17:00   Finished Dumbarton 0 : 2 Alloa Athletic - - -
  17:00   Finished Livingston 2 : 4 Greenock Morton - - -
  17:00   Finished Queen of South 0 : 2 St. Mirren - - -
  17:00   Finished Rangers 5 : 0 Raith Rovers - - -
League One (Scotland) E B D
  17:00   Finished Airdrieonians 3 : 2 Cowdenbeath - - -
  17:00   Finished Forfar Athletic 0 : 4 Dunfermline Athletic - - -
  17:00   Finished Peterhead 1 : 1 Albion Rovers - - -
  17:05   Finished Stranraer 1 : 0 Brechin City - - -
League Two (Scotland) E B D
  17:00   Finished Annan Athletic 2 : 0 East Fife - - -
  17:00   Finished Arbroath 0 : 1 Clyde - - -
  17:00   Finished Berwick Rangers 1 : 0 Queen's Park - - -
  17:00   Finished East Stirlingshire 2 : 3 Stirling Albion - - -
  17:00   Finished Montrose 2 : 0 Elgin City - - -
Premier Division (Ireland) E B D
  17:00   Finished Shamrock Rovers 1 : 1 Bohemian FC - - -
  19:00   1st half Derry City 0 : 0 Drogheda United - - -
  19:45   05.09.2015 Bray Wanderers - : - Cork City [ 6 ]
[ 4 ]
[ 1.55 ]
  20:30   05.09.2015 Limerick - : - St. Patrick's Athletic [ 4.5 ]
[ 4 ]
[ 1.75 ]
  21:00   05.09.2015 Dundalk - : - Sligo Rovers [ 1.3 ]
[ 5 ]
[ 9.5 ]
  21:45   05.09.2015 Galway United FC - : - Longford Town [ 2.45 ]
[ 3.35 ]
[ 2.8 ]
Premiership (N. Ireland) E B D
  17:00   Finished Glentoran 1 : 3 Ballymena United - - -
  17:00   Finished Ballinamallard United 0 : 1 Linfield - - -
  17:00   Finished Carrick Rangers 1 : 2 Warrenpoint Town - - -
  17:00   Finished Dungannon Swifts 0 : 3 Coleraine - - -
  17:05   Finished Cliftonville 0 : 1 Crusaders - - -
Regionalliga Bayern (Germany) E B D
  17:00   Finished TSV Rain/Lech 2 : 0 Viktoria Aschaffenburg - - -
National League North (England) E B D
  17:00   Finished Bradford PA 1 : 0 Telford - - -
  17:00   Finished Chorley 1 : 2 Alfreton Town - - -
  17:00   Finished Curzon 1 : 0 Nuneaton Town - - -
  17:00   Finished Gainsborough 1 : 1 Corby Town - - -
  17:00   Finished Gloucester City 1 : 3 AFC Fylde - - -
  17:00   Finished Hednesford 3 : 2 Boston United - - -
  17:00   Finished Lowestoft Town 1 : 4 FC United of Manchester - - -
  17:00   Finished Solihull Moors 1 : 0 Harrogate - - -
  17:00   Finished Stockport 0 : 0 Worcester - - -
  17:00   Finished Tamworth 1 : 1 Stalybridge - - -
  17:05   Finished Brackley Town 2 : 4 North Ferriby United - - -
National League South (England) E B D
  17:00   Finished Bath City 0 : 0 Dartford - - -
  17:00   Finished Ebbsfleet United 3 : 1 Maidenhead United - - -
  17:00   Finished Gosport Borough 0 : 0 Maidstone - - -
  17:00   Finished Hayes & Yeading United 0 : 0 Wealdstone - - -
  17:00   Finished Hemel Hempstead 2 : 2 Basingstoke - - -
  17:00   Finished Margate 0 : 1 St.Albans - - -
  17:00   Finished Oxford City 0 : 0 Whitehawk - - -
  17:00   Finished Sutton United 2 : 2 Concord Rangers - - -
  17:05   Finished Bishop's Stortford 0 : 1 Weston Super Mare - - -
  17:05   Finished Eastbourne Borough 0 : 0 Truro City - - -
  17:25   2nd half Chelmsford 2 : 2 Havant and Waterlooville - - -
Segunda B Group II (Spain) E B D
  17:00   Finished Real Union 2 : 1 Ebro - - -
  18:00   2nd half SD Amorebieta 2 : 2 La Roda - - -
  19:00   1st half Arenas Getxo 1 : 0 SD Leioa - - -
2. Liga East (Slovakia) E B D
  17:00   Finished Tatran Presov 1 : 0 Kosice - - -
2. Liga West (Slovakia) E B D
  17:00   Finished SKF Sered 1 : 1 Zilina B - - -
  17:00   Finished Senec 2 : 0 Dukla Banska Bystrica - - -
Africa Cup of Nations Qualification Grp. D (International) E B D
  17:05   Finished Botswana 1 : 0 Burkina Faso - - -
Segunda Liga (Portugal) E B D
  18:00   2nd half Freamunde 2 : 0 Gil Vicente - - -
FNL (Czech Republic) E B D
  18:00   2nd half Karvina 2 : 0 Opava - - -
  18:00   2nd half FK MAS Taborsko 1 : 1 Pardubice - - -
Segunda B Group I (Spain) E B D
  18:00   2nd half Sporting Gijon B 0 : 0 CD Lealtad - - -
  19:00   1st half UD Somozas 0 : 0 Cacereno - - -
  19:00   1st half Arandina CF 0 : 0 Racing Santander - - -
  19:00   1st half Celta Vigo B 0 : 0 Atletico Astorga - - -
  19:30   05.09.2015 Logrones - : - Coruxo F.C. [ 1.6 ]
[ 4 ]
[ 5.5 ]
Primera B Metropolitana (Argentina) E B D
  18:00   2nd half Villa San Carlos 1 : 1 Sportivo Italiano - - -
  19:10   05.09.2015 Club Atletico Platense - : - CA Fenix - - -
  21:05   05.09.2015 Tristan Suarez - : - Deportivo Moron [ 2.65 ]
[ 2.9 ]
[ 2.8 ]
Africa Cup of Nations Qualification Grp. F (International) E B D
  18:35   1st half Sao Tome and Principe 0 : 1 Morocco - - -
EURO qualification grp. C (International) E B D
  19:00   1st half Luxembourg 0 : 0 Macedonia - - -
  19:00   1st half Ukraine 1 : 0 Belarus - - -
  21:45   05.09.2015 Spain - : - Slovakia [ 1.31 ]
[ 6.25 ]
[ 14.5 ]
EURO qualification grp. E (International) E B D
  19:00   1st half Estonia 0 : 0 Lithuania - - -
  19:00   1st half San Marino 0 : 0 England - - -
  21:45   05.09.2015 Switzerland - : - Slovenia [ 1.68 ]
[ 4 ]
[ 6.5 ]
EURO qualification grp. G (International) E B D
  19:00   1st half Russia 0 : 0 Sweden - - -
  21:45   05.09.2015 Austria - : - Moldova [ 1.29 ]
[ 6.5 ]
[ 16.5 ]
  21:45   05.09.2015 Montenegro - : - Liechtenstein [ 1.26 ]
[ 8 ]
[ 18.5 ]
Segunda Division (Spain) E B D
  19:00   1st half Mirandes 0 : 1 Lugo - - -
  19:00   1st half Huesca 1 : 0 Tenerife - - -
  19:00   1st half Gimnastic 0 : 0 Girona - - -
  19:00   1st half Numancia 0 : 0 Elche - - -
2. Division (Poland) E B D
  19:00   1st half Kotwica Kolobrzeg 0 : 0 Radomiak Radom - - -
Segunda B Group III (Spain) E B D
  19:00   1st half Espanyol B 1 : 0 Barcelona B - - -
  20:00   05.09.2015 Atletico Levante UD - : - Alcoyano [ 2.45 ]
[ 3.1 ]
[ 2.8 ]
  20:00   05.09.2015 CD Olimpic Xativa - : - Atletico Baleares [ 2.5 ]
[ 3.1 ]
[ 2.75 ]
National (France) E B D
  19:00   1st half Colmar 0 : 0 Lucon - - -
  19:00   1st half Chambly 0 : 0 Marseille Consolat - - -
  19:00   1st half Sedan 0 : 0 Strasbourg - - -
  19:30   05.09.2015 Les Herbiers - : - ASM Belfort [ 2.35 ]
[ 3 ]
[ 3.25 ]
  21:00   05.09.2015 Epinal - : - Avranches [ 2.55 ]
[ 3.05 ]
[ 2.8 ]
  21:00   05.09.2015 Frejus Saint Raphael - : - CA Bastia [ 1.95 ]
[ 3.1 ]
[ 4.5 ]
  21:00   05.09.2015 AS Beziers - : - Dunkerque [ 3.05 ]
[ 3 ]
[ 2.5 ]
  21:00   05.09.2015 Orleans - : - Amiens [ 2.05 ]
[ 3.05 ]
[ 4.1 ]
Primera B Nacional (Argentina) E B D
  19:05   1st half Chacarita Juniors 0 : 0 Instituto - - -
  23:00   05.09.2015 All Boys - : - Central Cordoba de Santiago [ 1.85 ]
[ 3.1 ]
[ 4.75 ]
Africa Cup of Nations Qualification Grp. A (International) E B D
  19:10   05.09.2015 Liberia - : - Tunisia - - -
Africa Cup of Nations Qualification Grp. E (International) E B D
  19:10   1st half Guinea-Bissau 0 : 0 Congo - - -
Segunda B Group IV (Spain) E B D
  19:30   05.09.2015 Marbella FC - : - CD San Roque de Lepe [ 1.7 ]
[ 3.4 ]
[ 4.75 ]
  20:00   05.09.2015 UCAM Murcia - : - Merida [ 1.75 ]
[ 3.3 ]
[ 4.75 ]
Friendlies (International) E B D
  20:00   05.09.2015 Gabon - : - Sudan - - -
  23:00   05.09.2015 Costa Rica - : - Brazil [ 7 ]
[ 4.5 ]
[ 1.45 ]
Africa Cup of Nations Qualification Grp. M (International) E B D
  20:00   05.09.2015 Mauritania - : - South Africa - - -
2. Division (Belgium) E B D
  20:30   05.09.2015 Dessel - : - Eupen - - -
  21:00   05.09.2015 Tubize - : - Virton [ 2.2 ]
[ 3.4 ]
[ 3.1 ]
  21:00   05.09.2015 Patro Eisden - : - Lommel [ 4.6 ]
[ 3.7 ]
[ 1.7 ]
  21:00   05.09.2015 WS Bruxelles - : - Roeselare [ 2.35 ]
[ 3.4 ]
[ 3 ]
  21:00   05.09.2015 KSK Heist - : - Deinze [ 2.85 ]
[ 3.3 ]
[ 2.4 ]
Botola Pro (Morocco) E B D
  20:30   05.09.2015 Hassania Agadir - : - Chabab Rif Al Hoceima [ 2.3 ]
[ 2.85 ]
[ 3.5 ]
  22:30   05.09.2015 Ittihad Tanger - : - MAS Fes [ 2.6 ]
[ 2.95 ]
[ 2.85 ]
Primera Division Apertura (Uruguay) E B D
  21:00   05.09.2015 Liverpool FC - : - Cerro [ 2.25 ]
[ 3.75 ]
[ 2.95 ]
  21:00   05.09.2015 Montevideo Wanderers - : - River Plate [ 2.6 ]
[ 3.3 ]
[ 2.55 ]
  22:00   05.09.2015 Club Atletico Penarol - : - Fenix [ 1.5 ]
[ 4 ]
[ 5.5 ]
Serie B (Brazil) E B D
  21:00   05.09.2015 Vitoria - : - Botafogo RJ [ 2.15 ]
[ 3.25 ]
[ 3.3 ]
Primera Division (Argentina) E B D
  21:10   05.09.2015 Crucero del Norte - : - Lanus [ 3.75 ]
[ 3.2 ]
[ 2.05 ]
  22:45   05.09.2015 Rosario Central - : - Arsenal Sarandi [ 1.57 ]
[ 4 ]
[ 7 ]
  23:20   05.09.2015 Colon - : - Sarmiento [ 2.75 ]
[ 2.85 ]
[ 2.875 ]
Serie B (Italy) E B D
  21:30   05.09.2015 Cesena - : - Brescia [ 1.8 ]
[ 3.4 ]
[ 5.3 ]
Lega Pro Grp C (Italy) E B D
  21:30   05.09.2015 Paganese - : - Foggia [ 5 ]
[ 3.7 ]
[ 1.62 ]
1. Division (Ireland) E B D
  21:45   05.09.2015 Athlone Town - : - UCD [ 7.5 ]
[ 4.7 ]
[ 1.4 ]
  21:45   05.09.2015 Shelbourne - : - Cabinteely [ 1.2 ]
[ 6 ]
[ 13 ]
  22:00   05.09.2015 Finn Harps - : - Waterford United [ 1.46 ]
[ 4.3 ]
[ 7 ]
  22:00   05.09.2015 Wexford Youths - : - Cobh Ramblers [ 1.45 ]
[ 4.333 ]
[ 7 ]
Primera Division - Apertura (Bolivia) E B D
  22:00   05.09.2015 Club Petrolero - : - Ciclon [ 2.1 ]
[ 3.4 ]
[ 3.75 ]
Federal A 2nd stage (Argentina) E B D
  22:00   05.09.2015 Sol de America Formosa - : - Club Atletico Mitre - - -
Federal A 2nd stage Relegation Zona B (Argentina) E B D
  22:00   05.09.2015 Sportivo Patria - : - San Lorenzo de Alem - - -
  23:30   05.09.2015 Union Villa Krause - : - Sarmiento de Resistencia - - -
USL (USA) E B D
  22:00   05.09.2015 Toronto FC USL - : - Montreal Impact FC [ 2.1 ]
[ 3.5 ]
[ 3.05 ]
Primera A Clausura (Colombia) E B D
  23:30   05.09.2015 Envigado - : - CD Jaguares [ 1.8 ]
[ 3.3 ]
[ 4.75 ]
Futbolbahisleri.net siz bahis severler için futbol maçlarının canlı skorları ve bu maçların en yüksek oranlarını aşağıdaki gibi canlı skor bölümünde sizlere sunuyor. Bununla birlikteutbol bahislerinde bahis severlerin en çok ihtiyaç duyduğu futbol bahis kuralları ve futbol tahmin ve tüyoları sizlerle paylaşmaktadır. Ayrıca futbol karşılaşmalarındaki bahis sistemlerinden skor tahmini, alt/üst bahsi, ilk golü atan oyuncu, gol atan oyuncu ve ilk yarı/ikinci yarı bahisleri gibi bahis türlerini detaylı bir biçimde ele alarak sizlere yansıtmaktadır.

Ayrıca futbolbahisleri.net olarak futbol maçlarındaki bahislerinizi online platformda yapabileceğiniz en kaliteli ve güvenli online bahis sitelerini ve sundukları bonus kampanyalarını size sunuyoruz. En İyi Bahis Siteleri Bonusları

Bonus Kralı Hiperbet
Hiperbet online bahis sitesi bahis sektörüne dahil olduğu günden beri sürekli kendini site içeriği ve bonus kampanyaları ile yenilemesinden dolayı onbinlerce bahis oyuncusunu çatısı altında birleştirmeyi başarmıştır. Özellikle geçtiğimiz günlerde bahis sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran ‘Hemen Çek’ uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Hiperbet’e hemen üye olan kişiler 300TL ilk üyelik bonusu kazanıyorlar.

En İyi Oranları Sunan Youwin
Youwin online bahis sitesi Avrupada sunduğu online bahis hizmetini Türkiye’deki kullanıcılarına özel Hepsibahis adıyla sunmaktadır. Hepsibahis’e ilk kez üye olacak kişiler 250TL Hoşgeldin bonusunu ile bahis oynamaya başlıyorlar.

Tecrübeli Online Bahis Sitesi Betboo
Bahis sektöründe eski kuruluşlardan biri olmasının yanında bahis alanında tecrübeye sahip Betboo, İlk üyelik bonusu 300TL’yi bütün bahis oyuncularına sunuyor. Ayrıca Betboo’ya hemen üye olan kişiler casino oyunlarında ve poker oyununda bonus ve kampanyalar kazanabiliyorlar.

Superbahis
Bahis alanında gerektiği şekilde hizmet sunan Superbahis, bahis oynamaya yeni başlayanlar için 300TL özel ilk üyelik bonusu sunuyor.

Spor Bahislerinde İdaalı Forvetbet
Bahis konusunda en iddaalı olan Forvetbet, ilk üyelerine özel 200TL değerinde bonus vermektedir. Futbol bahislerinde bahisçiler açısından vazgeçilmez bir online bahis sitesi olmayı başarmıştır.

Ortalamanın Üzerinde Oranlar Rivalo’da
Spor bahislerinde ‘Ortalamanın üzerinde bahis oranları’ sloganı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Rivalo, ilk üyelerine özel ilk para yatırımına 250TL bonus fırsatları sunuyor.

Hızlı ve Kolay Bahisin Tek Adresi Oddsring
Spor bahislerinde üyelerine gereken ölçüde hizmet sunan Oddsring, üyelerine hızlı ödeme ve basit bahis yapma imkanı vermektedir. Ayrıca spor bahislerinde 500TL’ye kadar %200 bonusu ilk üyelerine veriyor.

En Kaliteli ve Güvenli Bahisin Adı Bets10
Bets10 online bahis sitesi spor bahislerindeki üstün hizmet kalitesini bahis alanında çok geniş yer kaplayan futbol spor dalına ayrı bir titizlik göstermektedir. Bets10’a ilk defa üye olacak kişiler 150TL ilk üyelik bonusu kazanabiliyorlar.